KONST / Ramar / Ram 11211247
*
nr 1121 1247
Ram
Förgylld, ramens innermått: 40x57
Kondition: skadad
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 augusti 2017
kl 19:59:29
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/8 15:06:42
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
*
Ram
Kondition: skadad
nr 1121 1247
Ram
Förgylld, ramens innermått: 40x57
Kondition: skadad
| Utrop: | 400 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 7 augusti 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 6/8 15:06:42 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.



